Fotowoltaika - oferta dla domu

Własna instalacja fotowoltaiczna gwarantuje oszczędności.
Nowe zasady rozliczeń nareszcie pozwalają sprzedać
wyprodukowaną energię, a uzyskane środki przeznaczyć
na opłaty za prąd i wszystkie opłaty stałe.

Dowiedz się więcej

Bądź bardziej eko

Decydując się na budowę własnych “czterech kątów” z pewnością zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach. Obecnie w różnych dziedzinach życia stawia się na ekologię - również w budownictwie. Stąd do nowego budynku warto wybrać źródło energii, które jest przyjazne środowisku i równocześnie niezwykle opłacalne. Darmowa energia może być uzyskana z paneli fotowoltaicznych, które dostępne są w naszej ofercie. Dzięki temu, że będziesz pozyskiwać ją z promieni słonecznych poprzez działanie paneli PV przyczynisz się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w Twojej okolicy.

Skorzystaj z oferty instalacji fotowoltaicznych dla domu proponowanej przez naszą firmę, której siedziba znajduje się w Katowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, a osoby z województwa śląskiego i okolic serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście.

Sprawdź nasze realizacje

Pompa ciepła

Dbamy o temperaturę w Twoim domu, stosując najnowocześniejsze urządzenia do ogrzewania i chłodzenia, dające komfort przez cały rok. Są to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania, wykorzystujące darmową energią ze słońca.

 

 

Ogrzewanie domu bez opłat

Brak emisji smogu i spalin 

Sprawdź ofertę

Magazyn energii

Gwarantujemy bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Dzięki magazynowi energii czy stacji do ładowania samochodów elektrycznych możesz decydować, co zrobisz z energią tu i teraz. Nowoczesny system zarządzania energią w domu pozwoli Ci osiągnąć pełną niezależność energetyczną.

 

 

Ochrona przed brakiem zasilania

Własne źródło energii

Sprawdź nasze realizacje

Jakie korzyści niesie fotowoltaika dla domu jednorodzinnego?

Do szeregu korzyści, jakie płyną z instalacji paneli PV należy nie tylko działanie w zgodzie ze środowiskiem poprzez pozyskanie darmowej energii ze źródła odnawialnego, czyli promieni słonecznych. Należy tutaj również wymienić opłacalność tego typu inwestycji - dzięki niej osiągniesz coś, co można nazwać niezależnością energetyczną. Podwyżki cen prądu nie będą już Twoim zmartwieniem! W dzisiejszych czasach są nieuniknione, ale to sprawi, że koszt Twoich paneli fotowoltaicznych szybciej się zwróci. Obecnie potrzebne jest na to średnio od 6 do 8 lat.

 

Ponadto im więcej energii zostanie wyprodukowanej, tym większa korzyść finansowa dla Ciebie. Jej nadwyżkę możesz gromadzić w sieci (w przypadku instalacji on-grid) i w dowolnym momencie ją odebrać - na przykład, kiedy zwiększy się zapotrzebowanie na nią w Twoim gospodarstwie domowym.

Co zyskujesz dzięki współpracy?

Oszczędność

 

Własna Instalacja Fotowoltaiczna gwarantuje zysk. Nowe zasady rozliczeń pozwalają sprzedać wyprodukowaną energię, tym samym zmniejszając rachunki za prąd. Energia elektryczna przekształcona z promieni słonecznych nic nie kosztuje, a przy doborze odpowiedniej mocy instalacji zapotrzebowanie gospodarstwa będzie spełnione.

Niezależność

 

Fotowoltaika to sposób na niezależność. Inwestycja w instalację wiąże się nie tylko ze zwrotem pieniędzy, ale i również możliwością magazynowania nadmiaru pozyskanej energii. Połączenie paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła i magazynem energii może być więc rozwiązaniem dającym niezależność od rachunków w twoim domu.

Ochrona środowiska

 

Instalacje Fotowoltaiczne należą do grupy Odnawialnych Źródeł Energii. Fotowoltaika nie wytwarza zanieczyszczeń powietrza, chroniąc tym samym środowisko. Co więcej, energia pozyskana ze słońca zastępuje wykorzystanie nieodnawialnych źródeł energii, co umożliwia częściowe rozwiązanie problemu ze smogiem, który degraduje naszą planetę.

Otrzymaj dofinansowanie!

Jeśli chcesz zminimalizować koszty inwestycji, skorzystaj z możliwości dofinansowania, jakie przysługuje na panele PV. Istnieje program rządowy o nazwie “Mój Prąd”, z którego możesz otrzymać dotację. Więcej o niej dowiesz się z oficjalnej strony rządowej bądź możesz zasięgnąć informacji u nas. Chętnie udzielimy porady w zakresie dofinansowania. Nie czekaj i zdecyduj się na instalację dla Twojego domu - zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami