Fotowoltaika dla firm i biznesu

Niezależnie od wielkości biznesu, który prowadzisz,
jesteśmy pewni, że szukasz oszczędności w swojej
Firmie. Zwrot z inwestycji fotowoltaicznej to około
15 – 20% rocznie.

Dowiedz się więcej

Korzyści dla Twojej firmy

Oszczędność

 

Własna Instalacja Fotowoltaiczna gwarantuje zysk. Nowe zasady rozliczeń pozwalają sprzedać wyprodukowaną energię, tym samym zmniejszając rachunki za prąd. Energia elektryczna przekształcona z promieni słonecznych nic nie kosztuje, a przy doborze odpowiedniej mocy instalacji zapotrzebowanie gospodarstwa będzie spełnione.

Niezależność

 

Fotowoltaika to sposób na niezależność. Inwestycja w instalację wiąże się nie tylko ze zwrotem pieniędzy, ale i również możliwością magazynowania nadmiaru pozyskanej energii. Połączenie paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła i magazynem energii może być więc rozwiązaniem dającym niezależność od rachunków w twoim domu.

Ochrona środowiska

 

Instalacje Fotowoltaiczne należą do grupy Odnawialnych Źródeł Energii. Fotowoltaika nie wytwarza zanieczyszczeń powietrza, chroniąc tym samym środowisko. Co więcej, energia pozyskana ze słońca zastępuje wykorzystanie nieodnawialnych źródeł energii, co umożliwia częściowe rozwiązanie problemu ze smogiem, który degraduje naszą planetę.

Otrzymaj ofertę skrojoną pod siebie

Niezależnie od wielkości biznesu, który prowadzisz, jesteśmy pewni, że szukasz oszczędności w swojej Firmie. Zwrot z inwestycji fotowoltaicznej to około 15 – 20% rocznie. Jest to zysk tak samo pewny, jak na lokacie. Koszty energii elektrycznej możesz zredukować już od momentu zamontowania instalacji.

Twój biznes zyskuje dodatkowy przychód dzięki sprzedaży nadwyżek wyprodukowanej przez Twoją instalację energii elektrycznej. Jako jedyni na
rynku dajemy Ci gwarancję obniżenia rachunku o minimum 80% lub zwrot różnicy – jest to zapisane w umowie. Nasi specjaliści fotowoltaiczni przygotują specjalny projekt, dopasowany do potrzeb Twojego biznesu i zaproponują najkorzystniejsze sposoby finansowania instalacji.

Jesteśmy po to, aby przejście na energię słoneczną było dla Ciebie proste. Wszystko załatwimy za Ciebie: od harmonogramowania do składania zezwoleń, porozumienia się z zakładem energetycznym i zabezpieczenia paneli na Twoim dachu. Jesteśmy dla Ciebie dostępni za każdym razem kiedy będziesz miał pytania, zarówno przed instalacją, jak i w jej trakcie.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sunsolar, do kontaktu telefonicznego oraz za pomocą poczty elektronicznej w celu zrealizowania audytu.
hCaptcha