O nas

Energia ze słońca jest podstawą działania naszych
systemów fotowoltaicznych i źródłem rozwoju technologii.

Sprawdź nasze realizacje

Posiadamy 8 lat doświadczenia na rynku fotowoltaicznym, dzięki współpracy z wiodącym koncernem energetycznym w Europie.

Wprowadziliśmy na rynek Polski bezkonkurencyjną ofertę pakietową z najsilniejszymi gwarancjami na rynku. Gwarantujemy bezpieczeństwo energetyczne oraz trwałość i obsługę instalacji.
Sunsolar działa w obszarach energii odnawialnej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Brak inwestycji

 

Inwestujesz w swoją przyszłość nie wydając dodatkowych pieniędzy. Nie tracisz, bo nie wydajesz więcej.

Darmowa energia

 

Instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd ze słońca. Za produkcje prądu już nie płacisz. 

Podwyżkoodporność

 

Prąd drożeje średnio o 3% rocznie. Dzięki instalacji fotowoltaicznej nie dotyczą Cię podwyżki cen prądu.

Czyste powietrze

 

Nasza instalacja wywarza 4 tony mniej dwutlenku węgla do atmosfery.

Nasza misja

Zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska. Priorytetem jest dla nas dbanie o czyste powietrze. Polska od lat jest w czołówce rankingów państw europejskich z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Według Światowej Organizacji Zdrowia aż 33 na 50 miast z największym stężeniem groźnego pyłu PM2.5 leży na terenie naszego kraju! Średnia instalacja fotowoltaiczna to rocznie 4 tony mniej dwutlenku węgla do atmosfery. Czy potrafisz wyobrazić sobie 4 tony dwutlenku węgla unoszące się nad Twoim ogrodem? Zadbaj o zdrowie Twojej rodziny i przyszłość Twoich dzieci.