575 009 210

Fotowoltaika dla domu

Bądź bardziej eko - wybierz instalacje fotowoltaiczne dla domu

Decydując się na budowę własnych “czterech kątów” z pewnością zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach. Obecnie w różnych dziedzinach życia stawia się na ekologię - również w budownictwie. Stąd do nowego budynku warto wybrać źródło energii, które jest przyjazne środowisku i równocześnie niezwykle opłacalne. Darmowa energia może być uzyskana z paneli fotowoltaicznych, które dostępne są w naszej ofercie. Dzięki temu, że będziesz pozyskiwać ją z promieni słonecznych poprzez działanie paneli PV przyczynisz się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w Twojej okolicy.

Skorzystaj z oferty instalacji fotowoltaicznych dla domu proponowanej przez naszą firmę, której siedziba znajduje się w Katowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, a osoby z województwa śląskiego i okolic serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście.


Jakie korzyści niesie fotowoltaika dla domu jednorodzinnego?

Do szeregu korzyści, jakie płyną z instalacji paneli PV należy nie tylko działanie w zgodzie ze środowiskiem poprzez pozyskanie darmowej energii ze źródła odnawialnego, czyli promieni słonecznych. Należy tutaj również wymienić opłacalność tego typu inwestycji - dzięki niej osiągniesz coś, co można nazwać niezależnością energetyczną. Podwyżki cen prądu nie będą już Twoim zmartwieniem! W dzisiejszych czasach są nieuniknione, ale to sprawi, że koszt Twoich paneli fotowoltaicznych szybciej się zwróci. Obecnie potrzebne jest na to średnio od 6 do 8 lat.

Ponadto im więcej energii zostanie wyprodukowanej, tym większa korzyść finansowa dla Ciebie. Jej nadwyżkę możesz gromadzić w sieci (w przypadku instalacji on-grid) i w dowolnym momencie ją odebrać - na przykład, kiedy zwiększy się zapotrzebowanie na nią w Twoim gospodarstwie domowym.


Otrzymaj dofinansowanie!

Jeśli chcesz zminimalizować koszty inwestycji, skorzystaj z możliwości dofinansowania, jakie przysługuje na panele PV. Istnieje program rządowy o nazwie “Mój Prąd”, z którego możesz otrzymać dotację. Więcej o niej dowiesz się z oficjalnej strony rządowej bądź możesz zasięgnąć informacji u nas. Chętnie udzielimy porady w zakresie dofinansowania. Nie czekaj i zdecyduj się na instalację dla Twojego domu - zapraszamy do kontaktu!

JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI?

 

Wizja lokalna

Nasz specjalista na podstawie Twoich rachunków energetycznych, obliczy wielkość instalacji, która w pełni pokryje Twoje zapotrzebowanie.

podpisanie umowy

Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, podpiszemy umowę na założenie odpowiedniej instalacji. Wszelkie formalności zostaną załatwione przez przeznaczonego dla Ciebie opiekuna.

 

 

02

Wybór finansowania

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości finansowania instalacji. Na tym etapie dokonujesz wyboru, czy płatność będzie gotówką, czy wybierasz pakiet abonamentowy.

Przygotowanie projektu

Zanim przejdziemy do montażu, nasi specjaliści przygotują dla Ciebie projekt rozłożenia paneli. Chcemy, abyś uzyskał maksymalną moc instalacji bez zacienień.

Instalacja

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do działania. Czas montażu instalacji jest zależny od jej wielkości. Zazwyczaj trwa od 1 do 2 dni.

Wizyta opiekuna projektu

Wizyta opiekuna projektu
Po około 2 tygodniach od instalacji paneli, Twój opiekun pojawi się ponownie. Chcemy upewnić się, że instalacja działa poprawnie i klient jest zadowolony z finalnego efektu naszej pracy.

06

Sprawdź nasze pozostałe realizacje

Przejdź