575 009 210

Fotowoltaika dla firm

SZUKASZ OSZCZĘDNOŚCI DLA SWOJEJ FIRMY?

  1. Panel przemienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.

2. Inwerter zmienia prąd stały wytworzony przez panel w prąd zmienny (taki jaki płynie w sieci) i zabezpiecza przed przepięciami.

3. Licznik dwukierunkowy pozwala mierzyć energię wyprodukowaną przez instalacje. 

 

Niezależnie od wielkości biznesu, który prowadzisz, jesteśmy pewni, że szukasz oszczędności w swojej Firmie. Zwrot z inwestycji fotowoltaicznej to około 15 – 20% rocznie. Jest to zysk tak samo pewny, jak na lokacie. Koszty energii elektrycznej możesz zredukować już od momentu zamontowania instalacji. 

 

Twój biznes zyskuje dodatkowy przychód dzięki sprzedaży nadwyżek wyprodukowanej przez Twoją instalację energii elektrycznej. Jako jedyni na rynku dajemy Ci gwarancję obniżenia rachunku o minimum 80% lub zwrot różnicy – jest to zapisane w umowie.

 

Nasi specjaliści fotowoltaiczni przygotują specjalny projekt, dopasowany do potrzeb Twojego biznesu i zaproponują najkorzystniejsze sposoby finansowania instalacji. 

 

Jesteśmy po to, aby przejście na energię słoneczną było dla Ciebie proste. Wszystko załatwimy za Ciebie:  od harmonogramowania do składania zezwoleń, porozumienia się z zakładem energetycznym i zabezpieczenia paneli na Twoim dachu. Jesteśmy dla Ciebie dostępni za każdym razem kiedy będziesz miał pytania, zarówno przed instalacją, jak i w jej trakcie.

Sprawdź nasze pozostałe realizacje

 

Przejdź